TTÜ raamatukogu 91. sünnipäeva üritus

Esmaspäeval oli meie raamatukogu 91. aastapäeva ja algavate jõulude tähistamiseks pidu. Teenindusosakond üllatas meid O. Lutsu näidendi „Onu paremad päevad“ esmalavastusega. Lavastaja ja näitlejad, helimees, rekvisiitor –  kõik meie oma inimesed. Terve hulk varjatud andeid! Lahe, et inimesed on aktiivsed ja tahavad näitemängu teha! Isegi kavaleht oli. Ühesõnaga – nagu päris.
Lisaks tavapärasele – kokkuvõttele möödunud aastast, suupistetele, veinile ja tordile, oli veel üks esmakordne sündmus. Toimus raamatukogu esimene oksjon, kus enampakkumisele läksid omavalmistatud söödavad ja mittesöödavad käsitööesemed ja -tooted. Oksjoni viis läbi meie osakond, idee tuli Taimilt, Liia oli oksjonipidaja ja Katri sekretär. Oksjonile esitati 23 eset ja müüdud saime peaaegu kõik, mis toodi. Hoidised, ehted, kudumid  jm osutusid kolleegide hulgas vägagi kuumaks kaubaks.

Aasta kolleeg 2010 on aga meie süsteemihaldur Rait Aguraijuja. See ei ole tal mitte esimene auhind sel aastal – vt. postitust Videod. Rait on teinud head tööd ja on olnud hea kolleeg. Palju õnne!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: