Head soovid

Aasta on kiiresti mööda saanud. Nii tegus aasta on olnud, et isegi uusi postitusi pole aega olnud sisestada. Kuigi vahel tundub, et suhtleme rohkem arvutiga kui inimesega:). Mina pean siiski tähtsamaks omavahelisi häid suhteid ja silmast silma kohtumisi. Fantastiliselt hea tunne oli, kui Vilve meid aasta lõpus spontaanselt külastas (ta tuli heade sõprade juurde, nagu ta ütles).
Inimesed igatsevad headust. Meie raamatukogus on tore traditsioon valida aasta kolleeg. Sellel aastal osutus valituks meie Katri. Katri on lisaks sõbralikule loomule ka väga abivalmis. Katril jagub tööd digikoguga, ta on väga oodatud ainespetsialist teaduskonnas ja eriti tehnomeedikumis, ta teeb kõik endast oleneva selleks, et välisüliõpilased end meie raamatukogus hästi tunneksid (ingliskeelsed ekskursioonid ja loengud), on hea koolitaja jne jne. Headus (nii töös kui isiklikes omadustes) ei jää tasumata – Katril õnnestus sel aastal käia rahvusvahelisel nädalal Müncheni TÜ-s. Kaasa tõi kuhjaga muljeid ja häid ideid (eks ta jõuab ise neid teiega veel jagada).
Ka teised meie inimesed on tublid olnud – Maie sai oma e-kursuse eest Avatud Ülikooli aukirja, õigusinstituut ei saa ilma Mareta enam üldse hakkama, Küllike oskab väga hästi juhendada noori teadlasi, teab, kui tähtis on H-indeks ja IF, Alla tegi suurepärast koostööd mehaanikateaduskonnaga nende 75. aasta juubeli tähistamisel, Marjel oli hea klapp majandusteaduskonnaga kahe suurejoonelise näituse tegemisel, Liia suunab ehitusteaduskonna õppejõudusid häid valikuid tegema jne.
Armsad kolleegid Tallinnast ja Tartust, kauneid pühi ja kohtumiseni uuel aastal suvekoolis!
Taimi
http://http://www.lib.ttu.ee/kaart/

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: